Co děláme

Jsme finanční investoři a financujeme soudní spory pro nároky až do 100 mil Kč.

NEJSME advokátní kancelář a neposkytujeme právní služby. Propojujeme svět byznysu a práva.

Máme v týmu zkušené odborníky, abychom analyzovali Váš případ a nabídli vhodný způsob spolupráce a financování Vašeho sporu.

Vymáhání Vašeho nároku a vedení soudního sporu svěříme advokátům, které Vám pomůžeme vybrat a které financujeme. Pokud již máte právního zástupce, můžete pokračovat s ním a my jej budeme financovat. 

zobrazit více
Pro občany

Pro občany

Díky nám můžete peníze použít na příjemnější věci než soud. Financujeme celou škálu nároků, které se objevují v běžném životě.

Máte problém s dlužníkem? Dostali jste se do sporu s pojišťovnou, bankou nebo zdravotnickým zařízením? Nepohodli jste se v rámci dědického řízení? Pomůžeme Vám Váš problém vyřešit.

více zde
Pro podnikatele

Pro podnikatele

Při využití financování soudních sporů se můžete lépe soustředit na Váš byznys.

Naše financování nejen signalizuje trhu a soupeři, že jste ve výhodném postavení se silným případem, ale také vám pomůže zajistit kvalifikované právní zastoupení.

Financování soudních sporů má pro podnikatele obchodní a strategický smysl. Právní spory mohou být drahé, dlouhé a výsledek je nejistý.

Financování, které poskytuje Tabellio, není jen pro subjekty, které jsou finančně slabé a nemůžou spor samy financovat, ale i pro zavedené podnikatele a společnosti, které nechtějí náklady sporu promítat do svých účetních výkazů a snižovat si tak dočasně hospodářský výsledek.

více zde
Pro advokáty

Pro advokáty

Externí financování soudních sporů je pro advokátní kanceláře ideálním nástrojem pro nabírání nových klientů a právních kauz.

Přijde-li za Vámi klient s kauzou, která má podle Vás velikou šanci uspět, ale nemá dostatek financí nebo nechce spor platit, my vedení sporu zafinancujeme.

Zaplatíme soudní poplatek, přímé výdaje a průběžně hradíme náklady za Vaše služby dle advokátního tarifu nebo na základě dohody.

Máte-li advokátní praxi a potřebujete pomoci s financováním sporu, obraťte se na nás!

více zde
Pro zprostředkovatele

Pro zprostředkovatele

Jste finanční zprostředkovatel, daňový poradce nebo účetní a chcete svým klientům pomoci s jejich nárokem? Ale víte, že právní služby jsou drahé a výsledek často nejistý? Obraťte se na nás!

Najdeme pro Vašeho klienta nejvhodnější řešení, pomůžeme mu domoci se svého nároku a Vy tak přinesete svému klientovi další přidanou hodnotu.

více zde
Autonehody

Autonehody

Naboural Vás někdo? Pojištovna Vám uhradila opravu auta, ale nic víc? Bourané auto má i opravené menší hodnotu než nebourané. Pomůžeme Vám Váš problém vyřešit.

více zde

Přečtěte si zkušenosti našich klientů

Děkuji zakladateli společnosti Tabellio Capital, on a jeho tým nám hodně pomohl, abychom se mohli soustředit na důležitější věci, než platit právníkům.

František Novotný,
jednatel a spolumajitel společnosti
Smaltum s.r.o.

Děláme IT služby a právními záležitostmi se vůbec nechci zdržovat. Tým Tabellio Capital nám pomohl bez problémů a bez nutné časové ani finanční investice k mimosoudnímu vyrovnání ve sporu s odběratelem.

Robert Šimák,
předseda představenstva
Physter Technology a.s.

Stavebnictví už není taková „džungle“ jako byla v 90. Letech, přesto se nám stalo, že nám nezaplatil zákazník. Tým, který nyní působí ve společnosti Tabellio Capital vše vyřešil za nás. Nestálo nás to ani korunu a upřímně bychom to sami nezvládli.

Štefan Schlosser
GS Staviteství s.r.o.

Zaujali jsme vás?

Zašlete nám nezávaznou poptávku, nebo si přečtěte více.