Reference

Rychlé, spolehlivé a seriózní jednání bez rizika pro mě jako klienta. Skvělá služba.

Jonáš Meduna,
jednatel a majitel
JON.CZ s.r.o.

Děláme IT služby a právními záležitostmi se vůbec nechci zdržovat. Tým Tabellio Capital nám pomohl bez problémů a bez nutné časové ani finanční investice k mimosoudnímu vyrovnání. 

Robert Šimák,
předseda představenstva
Physter Technology a.s.

Stavebnictví už není taková „džungle“ jako byla v 90. letech, přesto se nám stalo, že nám nezaplatil zákazník. Tým, který nyní působí ve společnosti Tabellio Capital, vše vyřešil vše za nás. Nestálo nás to ani korunu a upřímně bychom to sami nezvládli.

Štefan Schlosser
GS Staviteství s.r.o.

Jsme progresivní a inovativní společnost a přesně to hledám i u svých obchodních partnerů. Líbí se mi, když někdo začne věci dělat jinak. Tabellio Capital přistupuje k soudním sporům úplně jinak než jak k nim přistupují advokátní kanceláře nebo jak jsem z ČR zvyklý. A to se mi líbí. Doporučuji všem.

Josef Kadlec,
jednatel
Recruitment Academy s.r.o.

Děkuji zakladateli společnosti Tabellio Capital, on a jeho tým nám hodně pomohl. 

František Novotný,
jednatel a majitel společnosti
Smaltum s.r.o.

Máme několik tisíc klientů, kterým poskytujeme účetní a daňové služby. Často se setkávám s tím, že se o něco potřebují soudit, ale nechtějí nést riziko prohry. Tabellio Capital s.r.o. je náš partner a všem klientům ho doporučuji.

Jana Jáčová,
zakladatelka a ředitelka
UOL a.s.

Financování soudních sporů znám z USA a po pravdě mi trochu v ČR chybělo. Jsem rád, že jej Tabellio Capital poskytuje na našem trhu. Tým Tabellio Capital je skvělý, vřele ho doporučuji.

Miroslav Knotek,
jednatel a spolumajitel
KPCS s.r.o.

Zaujali jsme vás?

Zašlete nám nezávaznou poptávku, nebo si přečtěte více.